در صورتی که شما از بابنیک خریدی داشته اید و به هردلیلی هنگام دریافت محصول مشکل ظاهری و یا تعداد وجود داشته باشد میتوانید مساله را با شماره09929097577 مطرح نمایید تا در اولین فرصت همکاران ما مسئله را بررسی کنند.

روند مرجوعی:دقت نمایید با توجه به تخصصی بودن کالاهای ما  در انتخاب محصول باید کاملا بررسی های لازم را انجام نمایید و در صورت نیاز از ما سوال نمایید.اما اگر به هر دلیلی کالای ارسالی از سمت ما دارای اشکال فنی بوده باشد شما میتوانید کالارا مرجوع نمایید.اگر پس از دریافت محصول متوجه انتخاب اشتباه شدید در صورتی که بسته کالا باز نشده باشد باز هم امکان مرجوعی وجود دارد.برای مرجوع کردن محصول پس از تماس با پشتیبان ما بسته را توسط پست پیشتاز برای ما ارسال نمایید تا در صورت لزوم تعویض و یا هزینه به شما استرداد گردد.

نحوه ی استرداد وجه: برای استرداد وجه کالای مرجوعی لطفا شماره کارتی که از آن خرید کرده اید را برای ما ارسال و درصورت یکسان بودن شماره کارت ها،مبلغ شما به صورت انتقال کارتی واریز میشود.به هیچ عنوان به شماره کارت متفاوت واریزی انجام نخواهد شد.

باب نیک این اطمینان را به شما می دهد که محصولات با نهایت دقت و کیفیت ، بسته بندی و ارسال می شوند و مطالب ذکر شده تنها در راستای اطمینان شما در خرید می باشد.

تماس با ما

0
شما این محصولات را انتخاب کرده اید  0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.